![]() |
![]() |
![]() |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
|
![]() BUDOU ÚSPĚŠNÍ I V PŘÍŠTÍ SEZONĚ?Z činnosti hasičů Petřvaldík
O tom, že doménou Petřvaldíka je hasičská jednotka, to víme již pěknou řádku let. Nejinak tomu bylo i v letošní sezóně, kdy družstvo mužů a žen dosáhlo pěkných výsledků. Obě družstva získávala prvenství i další dobrá umístění na mnoha hasičských soutěžích, ale především umístění v Moravskoslezské lize požárních útoků patřilo k nejlepším v historii.
Ženy se umístily na 2. místě z celkového počtu deseti družstev a muži skončili mezi 27 družstvy na 3. místě. Za toto umístění patří všem poděkování, zvláště od starosty hasičů p. Čípa. Vyjmenujme ty, kteří se o úspěch zasloužili:
Družstvo mužů Levý proud: Martin Čibera Pravý proud: Lukáš Frýdl Rozdělovač: Zbyněk Mynář B-čka: Radim Ondračka Stroj: Pavel Briš Savice: Radek Szufnarowski Koš: Michal Svoboda Náhradník: Mirek Šeděnka Družstvo žen Levý proud: Kamila Kelnerová Pravý proud: Daniela Janošková Rozdělovač: Hanka Adamusová B-čka: Andrea Šperlínová Stroj: Karina Čiberová Savice: Marcela Kelnerová Koš: Kamila Janošková Nesmíme zapomenout ani na naši mladší generaci, která ještě před rokem soutěžila v kategorii za místní žáky, v příští sezoně z nich bude mužstvo mužů B a budou jistě ve skvělé kondici:
R. Sýkora, M. Mynář, M. Holaň, J. Měkyna, M. Šeděnka. A co naši "benjamínci"? Ti žijí hasičem na hřišti od jara do podzimu. Úspěšně zvládli svůj požární útok v Petřvaldě při své premiéře na Dni závislosti, kam byli pozváni pořadateli akce. Za velký úspěch můžeme považovat soutěž v Brušperku. Generace malých hasičů má svůj cíl jistý - pokračovat v dobré tradici a být úspěšní tak jako jejich předchůdci. Věřme tomu, že K. Kupčíková, S. Hrabovská (mateřská škola), V. Farkáš (1. třída), S. Brišová, B. Holáňová, N. Císařová, D. Vajbar (2. třída), L. Kupčík (4. třída), K. Farkášová a Dluhoš F. u Šeděnků (5. třída) za pomoci rodičů a trenéra p. Čípa svého cíle dosáhnou. Zlatuše Čiberová, Petřvaldík
Diskusní fórum čtenářů |
|